Alaia Tafel van massief acaciahout met een natuurlijke afwerking 160 x 90 cm
€ 689,00
incl. BTW
Product niet meer beschikbaar
Dit product is niet meer beschikbaar.
Dankzij het blad van massief, duurzaam acaciahout is elke Alaia uniek. In dit ontwerp staat hout centraal, met zijn unieke tinten, vormen en patronen, en de kromme randen zorgen voor een organische, exclusieve vorm.
| Breedte | 160 cm |
|---|---|
| Diepte | 90 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Gewicht | 65.5 kg |
| Materiaal | Acaciahout |
|---|---|
| Montage | Bouwpakket |
| Artikel | G16150030106 |
| Uitschuifbare tafel | No |
|---|
Alaia Tafel van massief acaciahout met een natuurlijke afwerking 160 x 90 cm is toegevoegd aan je winkelmandje
Alaia Tafel van massief acaciahout met een natuurlijke afwerking 160 x 90 cm
Productnummer: G16150030106
€ 689,00
incl. BTW