Alaia Tafel van massief acaciahout met een natuurlijke afwerking 180 x 90 cm
€ 799,00
incl. BTW
Op bestelling
Dankzij het blad van massief, duurzaam acaciahout is elke Alaia uniek. In dit ontwerp staat hout centraal, met zijn unieke tinten, vormen en patronen, en de kromme randen zorgen voor een organische, exclusieve vorm.
| Breedte | 180 cm |
|---|---|
| Diepte | 90 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Gewicht | 69 kg |
| Materiaal | Acaciahout |
|---|---|
| Montage | Bouwpakket |
| Artikel | G16150031006 |
| Uitschuifbare tafel | No |
|---|
Alaia Tafel van massief acaciahout met een natuurlijke afwerking 180 x 90 cm is toegevoegd aan je winkelmandje
Alaia Tafel van massief acaciahout met een natuurlijke afwerking 180 x 90 cm
Productnummer: G16150031006
€ 799,00
incl. BTW