Hoeksalon Venezia B287
€ 3.330,00
incl. BTW
Product niet online te koop
Op bestelling
Elegant design met ultiem zitcomfort
Het hoeksalon Venezia van Natuzzi Editions combineert elegantie met hedendaags comfort. De zachte, afgeronde vormen en de warme taupekleur geven je interieur een stijlvolle en uitnodigende uitstraling.
Ontspannen op jouw manier
Dankzij de geïntegreerde relaxfunctie geniet je van optimaal comfort na een lange dag. Met een eenvoudige beweging breng je het zitgedeelte in een ontspannen positie, ideaal om volledig tot rust te komen. De verstelbare hoofdsteunen zorgen ervoor dat je steeds de perfecte ondersteuning hebt, of je nu rechtop zit of languit wil relaxen.
Productkenmerken
- Model: Venezia
- Merk: Natuzzi Editions
- Afmetingen: L 133 x B 287 x H 78 x D 107 cm
- Materiaal: stof
- Kleur: taupe
- Functie: relaxfunctie en verstelbare hoofdsteunen
| Breedte | 287 cm |
|---|---|
| Diepte | 107 cm |
| Lengte | 133 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| Hoogte zitting | 45 cm |
| Materiaal | Stof |
|---|---|
| Montage | Voorgemonteerd (in verpakking) |
| Artikel | G11100029187 |
Hoeksalon Venezia B287 is toegevoegd aan je winkelmandje
Hoeksalon Venezia B287
Productnummer: G11100029187
€ 3.330,00
incl. BTW