Stoel Santor Movie Antraciet
€ 120,00
incl. BTW
Product niet online te koop
Op bestelling
Stoel Santor movie antraciet – comfortabel met een krachtige look
Stoel Santor in movie antraciet combineert zacht zitcomfort met een moderne, krachtige uitstraling. De donkere stof geeft de stoel karakter en zorgt voor een stijlvol accent aan de eettafel.
Zacht comfort
De aangename bekleding voelt heerlijk zacht aan en geeft de stoel een comfortabel, huiselijk karakter. Perfect voor wie comfort en uitstraling wil combineren.
Makkelijk in onderhoud
Dankzij de onderhoudsvriendelijke stof blijft Santor praktisch in dagelijks gebruik, ook in een druk gezinsinterieur.
Productkenmerken
- Afmetingen: B47 x H92,5 x D63 cm
- Kleur: movie antraciet
- Zeer zachte stof
- Makkelijk in onderhoud
- Zwarte metalen poten
| Breedte | 47 cm |
|---|---|
| Diepte | 63 cm |
| Hoogte | 92.5 cm |
| Hoogte zitting | 49.5 cm |
| Diepte zitting | 46 cm |
| Breedte zitting | 47 cm |
| Gewicht | 8.2 kg |
| Variant | Movie Anthraciet |
|---|---|
| Materiaal | Chenille stof |
| Materiaal frame | Gepoedercoated Metaal |
| Montage | Voorgemonteerd (in verpakking) |
| Artikel | G12150115755 |
| Draaibaar | No |
|---|---|
| Met wielen | No |
| Aanpasbare zithoogte | No |
Stoel Santor Movie Antraciet is toegevoegd aan je winkelmandje
Stoel Santor Movie Antraciet
Productnummer: G12150115755
€ 120,00
incl. BTW