Maymai-bijzettafel van eikenhout, 50 x 50 cm
€ 339,00
incl. BTW
Op bestelling
Maymai combineert de natuurlijke essentie van eikenhout met een minimalistisch en robuust ontwerp. Het geborstelde effect voegt persoonlijkheid toe aan je woonkamer. Stijl en functionaliteit verenigd in één collectie.
| Breedte | 50 cm |
|---|---|
| Diepte | 50 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Gewicht | 13 kg |
| Materiaal | Eikenhout |
|---|---|
| Materiaal frame | Eikenhout |
| Montage | Voorgemonteerd (in verpakking) |
| Artikel | G16150004206 |
| Uitschuifbare tafel | No |
|---|
Maymai-bijzettafel van eikenhout, 50 x 50 cm is toegevoegd aan je winkelmandje
Maymai-bijzettafel van eikenhout, 50 x 50 cm
Productnummer: G16150004206
€ 339,00
incl. BTW