Stoel Granite Massief Es Naturel Terracotta
€ 379,00
incl. BTW
Op bestelling
Ontdek dit artikel in onze toonzaal te Lier
Granite is tijdloze elegantie. Ontworpen met dikke en strakke vormen, is deze collectie geïnspireerd op het Scandinavische karakter van de jaren '70. Een exclusieve set van stukken met nauwgezette aandacht voor detail die persoonlijkheid aan je ruimtes geeft.
| Breedte | 57 cm |
|---|---|
| Diepte | 49 cm |
| Hoogte | 73 cm |
| Gewicht | 8.6 kg |
| Materiaal | Chenille stof |
|---|---|
| Materiaal frame | Essenhout |
| Montage | Voorgemonteerd (in verpakking) |
| Artikel | G16150009606 |
| Draaibaar | No |
|---|---|
| Met wielen | No |
| Aanpasbare zithoogte | No |
Stoel Granite Massief Es Naturel Terracotta is toegevoegd aan je winkelmandje
Stoel Granite Massief Es Naturel Terracotta
Productnummer: G16150009606
€ 379,00
incl. BTW