Bijzettafel Mesquida Terracotta Ø36 cm
€ 115,00
€ 103,50
incl. BTW
Op bestelling
Voeg kleur toe aan je ruimtes met Mesquida. Deze collectie is gemaakt van keramiek en de geglazuurde afwerking is perfect om het hele jaar door binnen en buiten een designomgeving te creëren.
| Breedte | 36 cm |
|---|---|
| Diepte | 36 cm |
| Hoogte | 45.5 cm |
| Gewicht | 17 kg |
| Materiaal | Keramiek |
|---|---|
| Montage | Voorgemonteerd (in verpakking) |
| Artikel | G16550004506 |
| Vorm poten | Conisch |
|---|---|
| Uitschuifbare tafel | No |
Bijzettafel Mesquida Terracotta Ø36 cm is toegevoegd aan je winkelmandje
Bijzettafel Mesquida Terracotta Ø36 cm
Productnummer: G16550004506
€ 115,00
€ 103,50
incl. BTW