Bijzettafel Pirita Massief Eikenhout
€ 399,00
incl. BTW
Op bestelling
Ontdek dit artikel in onze toonzaal te Lier
Verhoog je ruimtes met het tijdloze ontwerp van de Pirita bijzet- en salontafels. Met hun afgeronde, organische vormen en gemaakt van massief eikenhout, kunnen ze gecombineerd worden in sets bijzettafels om te spelen met volume en hoogte.
| Breedte | 71 cm |
|---|---|
| Diepte | 70 cm |
| Hoogte | 38 cm |
| Gewicht | 17.35 kg |
| Materiaal | Eikenhout |
|---|---|
| Montage | Voorgemonteerd (in verpakking) |
| Artikel | G16150009406 |
| Uitschuifbare tafel | No |
|---|
Bijzettafel Pirita Massief Eikenhout is toegevoegd aan je winkelmandje
Bijzettafel Pirita Massief Eikenhout
Productnummer: G16150009406
€ 399,00
incl. BTW