Salontafel Pirita Massief Eikenhout
€ 579,00
incl. BTW
Op voorraad
Exclusief online beschikbaar
Verhoog je ruimtes met het tijdloze ontwerp van de Pirita bijzet- en salontafels. Met hun afgeronde, organische vormen en gemaakt van massief eikenhout, kunnen ze gecombineerd worden in sets bijzettafels om te spelen met volume en hoogte.
| Breedte | 146 cm |
|---|---|
| Diepte | 64 cm |
| Hoogte | 28 cm |
| Gewicht | 18.58 kg |
| Materiaal | Eikenhout |
|---|---|
| Montage | Voorgemonteerd (in verpakking) |
| Artikel | G16150009506 |
| Uitschuifbare tafel | No |
|---|
Salontafel Pirita Massief Eikenhout is toegevoegd aan je winkelmandje
Salontafel Pirita Massief Eikenhout
Productnummer: G16150009506
€ 579,00
incl. BTW