Tafellamp Reiba 42cm
Wordt verwacht binnen 1 week
Licht dat tekent in de avond
De Reiba tafellamp op zonne-energie van Kave Home brengt sfeer zonder gedoe met kabels. Overdag laadt het verwijderbare zonnepaneel op in de zon, ’s avonds zorgt het geïntegreerde LED-licht voor een warme, uitnodigende gloed. De open metalen structuur geeft de lamp een grafische uitstraling en projecteert een mooi spel van licht en schaduw op je terras, balkon of tuintafel. Dankzij de instelbare lichtintensiteit kies je zelf tussen subtiel achtergrondlicht of wat extra helderheid, terwijl de IP44-bescherming Reiba geschikt maakt voor buitengebruik.
Productkenmerken
- Model: Reiba
- Merk: Kave Home
- Afmetingen: B 20 x H 42 x D 20 cm
- Materiaal: metaal
- Kleur: zwart
- Tafellamp op zonne-energie
- Geïntegreerd LED-licht met neutrale lichttemperatuur
- Instelbare lichtintensiteit via knop
- Autonomie van 12 tot 48 uur, afhankelijk van de lichtintensiteit
- Geïntegreerd en verwijderbaar zonnepaneel
- Volledig oplaadbaar in één dag zonlicht
- IP44-bescherming, geschikt voor buitengebruik
| Breedte | 20 cm |
|---|---|
| Diepte | 20 cm |
| Hoogte | 42 cm |
| Gewicht | 1.55 kg |
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Montage | Gemonteerd (in verpakking) |
| Artikel | G16300080606 |
| Lichtbron | Geïntegreerde LED |
|---|---|
| IP classificatie | IP44 |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Geschikt voor volgende ruimtes | Binnen, Buiten |