Stoel Esther Eik
€ 214,00
incl. BTW
Product niet online te koop
Tijdloze elegantie in licht eikenhout
De stoel Esther straalt eenvoud en verfijning uit. Het wit geoliede eikenhout geeft een frisse, natuurlijke look die perfect aansluit bij hedendaagse en Scandinavische interieurs. De zachte lijnen van de rugleuning zorgen voor een elegante uitstraling.
Productkenmerken
- Model: Esther
- Materiaal: eikenhout en stof
- Kleur: wit geolied eikenhout met lichte stoffen zitting
- Afmetingen: B 50,5 cm x D 46 cm x H 81,5 cm
- Zithoogte: 48 cm
| Breedte | 50.5 cm |
|---|---|
| Diepte | 46 cm |
| Hoogte | 81.5 cm |
| Hoogte zitting | 48 cm |
| Diepte zitting | 43.5 cm |
| Materiaal | Eikenhout |
|---|---|
| Montage | Voorgemonteerd (in verpakking) |
| Artikel | G16150003424 |
Stoel Esther Eik is toegevoegd aan je winkelmandje
Stoel Esther Eik
Productnummer: G16150003424
€ 214,00
incl. BTW